PizzaHouse.ua

Нова упаковка для суші в «Pizza House»

До усіх статей

Нова упаковка для суші в «Pizza House»

«Pizza House» використовує тільки якісні продукти при приготуванні страв: японський рис Нішікі, свіжі овочі, червону рибу від норвезьких виробників. Для нас дуже важливо, щоб не тільки відвідувачі піцерій, а й замовники доставки суші могли оцінити смак страв японської кухні. Саме тому ми розробили нову упаковку, яка зможе зберегти всі якості наших страв.

Екологічно чистий вибір

Ми дбаємо про здоров'я наших клієнтів і стан навколишнього середовища, тому упаковку виготовляють з паперу - легко переробляють, це не забруднює нашу чудову планету. При нанесенні зображень використовуються харчові барвники, а внутрішня поверхня ламінована спеціальним безпечним матеріалом, який дозволяє боксу не промокати і не пропускати жир.
При виготовленні коробочок дотримуються всіх європейських стандартів якості. У таких упаковках страви зберігають всі свої смакові якості і доставляються клієнтам ароматними і свіжими. Сприяє цьому і наша швидка доставка: як в Києві, так і в Харкові середній час очікування кур'єра - 1 година.

Яскрава і весела упаковка

Симпатичні  охайні упаковки для суші прикрашені яскравими картинками зі стравами японської кухні, які ми готуємо - супами, рисом, ролами, рибою і сушами. Коробочка виглядає як барвиста скринька, всередині якої - свіжі смачні роли, приготовані нашими кухарями з любов'ю і турботою про клієнтів.
Зображення Вконтакті і Facebook нагадують  нашим клієнтам, що користувачам цих соціальних мереж «Pizza House» пропонує спеціальні акційні умови. Якщо у Вас виникло бажання швидко замовити ще страв , немає потреби шукати наші контакти - наші телефони і адреси сайтів надруковані  відразу на коробках.

 Якість гарантує директор

Для керівництва «Pizza House» турбота про задоволення клієнтів має першочергове значення. На нашому сайті є можливість прямого зв'язку з директором. Всі скарги і зауваження приходять на особисту пошту керівника компанії. Директор обробляє їх максимально оперативно і в індивідуальному порядку.
Якщо з будь-якої причини Ви залишитеся незадоволені якістю продукції  або рівнем сервісу, будь ласка, відразу ж повідомте про це нам. Охайна  зелена наклейка з надписом «Якість гарантує директор» на кожній коробці піци - не просто гарний декоративний елемент. Ми гарантуємо, що Ваша скарга не “зависне” на рівні адміністратора, а дійде до директора, який особисто займеться вирішенням проблеми.