PizzaHouse.ua

Відгуки про піцерію Pizza House

Шановні відвідувачі, з цієї сторінки Ви можете написати нам свою думку щодо роботи компанії, відгуки, які відносяться до якості продукції або обслуговування. Кожне повідомлення буде розглянуто в індивідуальному порядку.
Специфіка нашої роботи така, що ми можемо чути один одного, але побачити Ви зможете тільки нашого кур'єра.
Подзвонивши в компанію «Pizza House», Ви чуєте чарівний голос оператора, після чого кухар з любов'ю і старанням готує Ваше замовлення і потім Ви зустрічаєтеся з нашим кур'єром.
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите відгуки і коментарі  про нашу роботу. Кожен клієнт компанії «Pizza House» - найцінніше і найважливіше що у нас є. Ми хочемо працювати краще для Вас і сподіваємося на Вашу допомогу у виявленні недоліків.
Шановні клієнти, для оперативного реагування на відгуки, прохання вказувати номер телефону, який був названий при оформленні замовлення. Дякуємо заздалегідь!
 
 
Залиште свій відгук тут, або надішліть нам у Viber (067) 502-22-50
 
 

Відгуки

Администрация 11/12/2018 ДМИТРИЙ, СПАСИБО ОГРОМНОЕ ЗА ОТЗЫВ. ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ.
Дмитрий 11/12/2018 Первый раз заказывали пиццу остались очень довольны. Вкус супер, а бортики с сыром неповторимые. Доставили очень быстро.
Администрация 03/12/2018 АННА, СПАСИБО ВАМ ЗА ОТЗЫВ. ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ.
Анна 03/12/2018 Пицца, как всегда, вкусная. Приятные акции! Оператор приффесионал своего дела! Быстая доставка. Спасибо Вам за вашу работу!!!
Администрация 01/12/2018 ЮЛИЯ, СПАСИБО ВАМ ЗА ТАКИЕ ПРИЯТНЫЕ СЛОВА. МЫ ВАС ОЧЕНЬ ЦЕНИМ И БУДЕМ СТАРАТЬСЯ И ДАЛЬШЕ ВАС РАДОВАТЬ.
Юлия 01/12/2018 Ребят, Ваш уровень всё выше. Вы молодцы! Очень вкусно. Доставка в рекордные сроки!!! Мы с Вами! Спасибище ВАМ ВСЕМ!!!!
Администрация 29/11/2018 ОЛЬГА СКРИПКА, СПАСИБО ВАМ ЗА ОТЗЫВ. МЫ ОЧЕНЬ РАДЫ, ЧТО СУМЕЛИ ПОРАДОВАТЬ РЕБЯТ. ХОРОШЕГО ВАМ ДНЯ.
Олена Скрипка 29/11/2018 Спасибо большое руководству сети пиццерий PizzaНouse и отдельно директору ресторана на Подоле за очень дружественное отношение, отличній сервис и вкусную еду. Вы сделали детей из школы-интерната с. Глинск, Сумской области, счастливыми и сытыми. Желаем сети процветания и успехов!
Администрация 28/11/2018 ДАЦЬКО ОЛЬГА, ЩИРО ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВІДГУК! НАМ ДУЖЕ ПРИЄМНО. ЗАЛИШАЙТЕСЬ З НАМИ.
Дацька Ольга 28/11/2018 Щоразу прекрасний сервіс, обслуговування і смак усіх страв! Скільки замовляємо тут їжу, жодного разу не підвели)