Відгуки про піцерію Pizza House

Шановні відвідувачі, з цієї сторінки Ви можете написати нам свою думку щодо роботи компанії, відгуки, які відносяться до якості продукції або обслуговування. Кожне повідомлення буде розглянуто в індивідуальному порядку.
Специфіка нашої роботи така, що ми можемо чути один одного, але побачити Ви зможете тільки нашого кур'єра.
Подзвонивши в компанію «Pizza House», Ви чуєте чарівний голос оператора, після чого кухар з любов'ю і старанням готує Ваше замовлення і потім Ви зустрічаєтеся з нашим кур'єром.
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите відгуки і коментарі  про нашу роботу. Кожен клієнт компанії «Pizza House» - найцінніше і найважливіше що у нас є. Ми хочемо працювати краще для Вас і сподіваємося на Вашу допомогу у виявленні недоліків.
Шановні клієнти, для оперативного реагування на відгуки, прохання вказувати номер телефону, який був названий при оформленні замовлення. Дякуємо заздалегідь!
 
 
Залиште свій відгук тут, або надішліть нам у Telegram (067) 502-22-50
 
 

Відгуки

Богдан 15/11/2022 Вчера был у вас, заказывал острый суп с телятиной и мясную кальцоне, приготовили быстро и вкусно. Еще хочу заметить качевственную работу облужевающего персонала - Наталии и Полины
Маловічко Богдан 14/11/2022 Доброго дня. Сьогодні побував у вашому закладі на Бажана, замовив собі Тріо брускет, суп оямі, пасту з вяленими томатами та водичку. Хотів щиро подякувати, все дуже сподобалося, дуже хороша атмосфера, швидко та смачно приготували. І окремо хотів подякувати адміну Радько Наталі, та офіціанту Поліні за ввічливість, гарну та швидку роботу.
А.Цезий 13/11/2022 Не справились с временем доставки даже близко.Считаю что плтить хорошие деньги плюс доставка и стоит галочка "доставим за час"а потом перезванивают и говорят,а не подождете ли час сорок?Считаю это неприемлемым!
Олег 09/11/2022 Добрый день! Не делайте, пожалуйста, больше пиццу, это просто отвратительно. Зачем, к примеру, указывать состав сырной пиццы (фета, дор блю, пармезан и моцарелла) а по факту получать высер из 50г самого дешевого сыра и брать еще и за это деньги. Пицца с перехода, пицца от бабушки, высер бомжа будет вкуснее, чем ВЫЫЫЫ называете пиццой. Спасибо за этот ужас, каждому знакомому говорю, что это самая ужасная пиццерия. спс
Юрій П 25/10/2022 Піца смачна, але зробіть більші піци:)!
Адміністрація 25/10/2022 Юрій, дуже вдячні за відгук. Обов'язково розглянемо Вашу пропозицію)
Ільїна Даніела 09/09/2022 Не перший раз замовляю тут піццу та інші закуски. Кожного разу сервіс просто надзвичайний. Замовлення дуже швидко привозять, усе смачне і робиться це максимально доброзичливими людьми. Я не знаю як ви це робите, але продовжуйте в тому ж дусі! :)
Адміністрація 09/09/2022 Ільїна, дякуємо за відгук. Залишайтесь з Pizza House.
Люда Новиченко 09/09/2022 Кур’єр швидко доставив, все смачно
Адміністрація 09/09/2022 Людмила, дякуємо а відгук