Умови компанії

Угода про конфіденційність
 Дана Угода обробки, зберігання та захисту даних клієнтів (користувачів) (далі - Угода) визначає порядок дій з даними клієнтів (користувачів), які добровільно реєструються на сайті pizzahouse.ua (а також через різні мобільні додатки, програми, коди, посилання).
1. Про Угоду.
Беручи цю Угоду, клієнт (користувач) дає добровільний дозвіл / згоду на збір, зберігання і використання своїх даних, (в т.ч., але не обмежуючи, реєстраційних даних, уточнененних / оновлених / відновлених даних, статистичних даних про переваги клієнта (користувача ), технічних даних про інтернет-провайдера клієнта (користувача), IP-адресу клієнта (користувача), характеристиках використовуваного ПК і програмного забезпечення, дані про завантажені і вивантажені на сайт файлах і т.д.), відповідно до цієї  Угоди, Законом України «Про захист прав споживачів», «Про захист персональних даних .
Угода є дійсною з моменту реєстрації клієнта (користувача) на сайті pizzahouse.ua або при оформленні замовлень по телефону 0800 60 10 60; 044 50 100 50; 067 502 22 50; 050 428 18 88; 093 728 88  88. 
 
* Інформація про клієнта (користувача), добровільно розміщена ним в загальних розділах сайту при заповненні реєстраційної форми і доступна будь-якому іншому користувачеві сайту, або інформація, яка може бути вільно отримана з інших загальнодоступних джерел, не є конфіденційною.
 
2. Використання даних про клієнта (користувача).
 
Інформація про клієнта (користувача) є інформацією з обмеженим доступом.
 
Мета обробки даних клієнта (користувача): для забезпечення реалізації адміністративно-правових відносин, відносин у сфері податкового і бухгалтерського обліку, реклами, інших відносин, при яких використовуються дані клієнтів (користувачів).
Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої адміністрацією сайту в результаті відвідування клієнтом (користувачем) її сайтів та / або заповнення реєстраційних форм, в тому числі і персональні дані клієнтів (користувачів), здійснюється адміністрацією сайту відповідно до законодавства України. Приватна особа (клієнт або користувач) усвідомлює і надає згоду на збір і обробку своїх персональних даних адміністрацією сайту в рамках і з метою, передбачених умовами цієї Угоди про конфіденційність відповідно до законодавства України.
 
На сайті pizzahouse.ua можуть збирати, зберігати і використовувати такі дані: 
• місто знаходження клієнта (користувача); 
• адреса електронної пошти (e-mail); 
• номер мобільного або міського (стаціонарного) телефону клієнта (користувача); 
• інші дані, які були надані клієнтом (користувачем) при заповнені форми реєстрації на сайті pizzahouse.ua. 
Клієнт (користувач) погоджується з тим, що передані ним дані можуть використовуватися для: 
•повідомлення Компанії, в якій відбувається замовлення, про деталі замовлення; 
• надання послуг доставки замовлення; 
• поліпшення власних послуг, змісту сайту та реклами; 
• повідомлення клієнта про послуги, новини і рекламних пропозиціях за допомогою Viber, SMS, електронних повідомлень, пошти і т.д.
 
3. Розголошення даних клієнта (користувача).
 
Дані клієнта (користувача) можуть надаватися третім особам в наступних випадках:
отримано додаткову згоду клієнта;
надання загальної інформації (статистичні дані, узагальнена інформація), яка не містить персональну інформацію і яка не ідентифікує клієнта індивідуально;
надання інформації правоохоронним та іншим державним органам у відповідь на їх офіційний запит, що стосується кримінального розслідування або передбачуваної протиправної діяльності.
 
4. Захист даних.
Pizza House зобов'язується вживати належних заходів безпеки для захисту від незаконного втручання або неправомірних змін, розголошення або знищення даних клієнта (користувача).
 
Доступ до особистої інформації користувача здійснюється через систему авторизації з логіном і паролем. Клієнт (користувач) зобов'язується самостійно забезпечити збереження авторизаційних даних, ні в якому разі не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизаційних даних, будуть вважатися здійсненими особисто клієнтом (користувачем).
 
Діяльність адміністрації сайту здійснюється відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.