Про компанію Pizza House Київ

Про компанію

Про компанію Pizza House

ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ СЛУЖБУ ДОСТАВКИ PIZZA HOUSE?

 • Тому що - компанія Pizza House більше всіх цінує і любить своїх Клієнтів! 
 • Тому що - ми популярні. Справжні цінителі піци, суші вибирають службу доставки Pizza House.
 • Тому що - ми досвідчені. Нам 9 років! Ми перевірені часом - нам можна довіряти. 
 • Тому що - ми швидкі. Ми розуміємо, що Ви вже зголодніли і дуже поспішаємо до Вас! 
 • Тому що - ми смачні. Замовивши у нас - ви повернетесь знову і знову. 
 • Тому що - ми ситні. У нас дуже багато начинки в піцах і ролах. 
 • Тому що - ми якісні. Ми використовуємо справжній сир Моцарелла, японський рис Нішикі, борошно тільки вищого гатунку, знаменитий норвезький лосось, дуже смачний бекон і салямі, виключно свіжі овочі. І ніякої сої! 
 • Тому що - ми зручні. У наших кур'єрів завжди готова здача, у нас є можливість розрахунку через кредитні картки і систему електронних грошей. 
 • Тому що - ми відповідальні. Наші виробництва чисті, технологічні, професійні. Наші кухарі і сушісти вкладають всю свою майстерність і любов у кожну одиницю продукції. 
 • Тому що - ми надійні. Наша робота перевірена часом, ми навчилися визнавати свої помилки, працювати і розвиватися далі. Ми цінуємо кожного клієнта і боремося за нього завжди. Нам можна довірити організацію столу на свій день народження, на особливий день, на свято! Ми не підведемо: буде смачно, швидко і красиво! 
 • Тому що - ми дуже вдячні нашим дорогим і улюбленим Клієнтам! 
_________________________________________________________________

МИ ВДЯЧНІ НАШИМ КЛІЄНТАМ! 

Найголовніше і важливе й цінне в нашій роботі - це наші Клієнти. 
Для нас дуже важливо дізнатися думку про якість продукції, швидкість і сервіс. Про це ми можемо знати тільки від наших Клієнтів! 
Наші Клієнти вчать нас як стати краще, вони допомагають нам розвиватися і вдосконалюватися. 
Ці люди платять свої гроші і вони очікують, щоб їжа була смачною, а доставка швидкою. Дуже намагаємося, бо це наші Клієнти! 
Кожен наш Клієнт для нас це VIP персона, і тому кожен замовлення для нашого Клієнта є терміновим, при найкращій якості продукції та сервіса! 
___________________________________________________________________ 
 

НАША КОМПАНІЯ

Компанія «PIZZA HOUSE» працює на ринку доставки піци в Києві з 2008 року. Для нас дуже важливо, щоб наші клієнти з доставки та гості, які відвідують наші піцерії, залишилися задоволеними від смаку нашої продукції і щоб доставка піци здійснювалася протягом не більше 60 хвилин незалежно від того, в якій точці міста вони знаходяться.
Ми будемо намагатися зробити так, щоб в нашому меню були страви на будь-який смак. Більше 40 видів піци з багатою начинкою, а також унікальна можливість створити піцу за власним рецептом. Крім того, ми пропонуємо апетитні салати, гарячі закуски, десерти і напої. Кожна страва готується тільки після надходження замовлення, тому ми гарантуємо, що піца і закуски будуть доставлені Вам гарячими, а салати - свіжими і смачними.
При цьому вартість страв у «PIZZA HOUSE» доступна кожному. Ми також пропонуємо знижки та спеціальні пропозиції при великих замовленнях. Доставка піци - безкоштовно. Порадуйте себе, своїх близьких і друзів смачною гарячою піцою, приготованою найкращими кухарями вручну і спеціально для Вас!
Замовлення піци можливо зробити будь-яким зручним для Вас способом: через інтернет або зв'язавшись з нашим оператором по телефону. Наше завдання щоб, зробивши замовлення піци в «PIZZA HOUSE» одного разу, наші Клієнти стали нашими постійними Клієнтами.
___________________________________________________________________

ЗІРКА ЯКОСТІ

Раді повідомити Вам, що компанія Pizza  House в 2016 році була удостоєна нагороди "Зірка якості" та звання "Краще підприємство України", згідно з критеріями Національного рейтингу якості товарів і послуг.
Друзі, дякуємо, що Ви з нами! Ви стимулюєте нас ставати все краще з кожним роком і прагнути до нових досягнень!