Про піцу

Чому піца називається Пепероні?

Піца давно стала популярною стравою в багатьох країнах, до того ж настільки, що навіть у ситого при згадці про неї знову з'являється апетит. Сьогодні існує величезна різноманітність видів цієї страви. При виборі розбігаються очі і складно знайти найкращий варіант. Якщо ви не ще не стали експертом і не встигли скуштувати всі види начинок, спочатку варто спробувати класику. Пепероні давно стала класичним видом, і разом з тим  здатна задовольнити тягу до гострих відчуттів ліпше, ніж інші варіанти.

Читати усю статтю

Чому піца називається Маргарита?

Піца - це національне надбання італійців. Сьогодні на своїй батьківщині дана страва готується так трепітно, старанно, що за смаком випереджає всі свої аналоги в інших країнах. Щоб відвідати справжню італійську кухню, варто хоч раз обов'язково поїхати до Італії. Що стосується приготування, необхідно вміти готувати дане блюдо з дбайливим ставленням і збереженням всіх нюансів рецепту. Таких принципів в роботі дотримуються піцейоли в нашому закладі Піцахаус. У нас ви зможете замовити різноманітні варіанти справжньої італійської піци, в тому числі і класичну Маргариту.

Читати усю статтю

Відмінності італійської піци від американської

Національна італійська страва піца з'явилася на території Америки в 19 столітті і відразу ж стала популярною серед місцевих. Так як і в Італії, дана страва стала доступною для незаможних верств населення, і багато власників мереж швидкого харчування взяли на озброєння прості і ситні рецепти. За цей час американський варіант піци, на відміну від італійської, зазнав значних змін.

Читати усю статтю

З чим італійці їдять піцу?

Італійці досить консервативні в продуктах харчування, тому надають перевагу піці в класичному вигляді без зайвих добавок. Разом з тим італійці вважають піцу не такою корисною стравою, як пасту, навіть якщо для її приготування використовуються тільки натуральні продукти.

Читати усю статтю

Чому клієнти обирають нас

Pizza House балує своїх клієнтів смачними недорогими стравами, що готуються за оригінальними рецептами, розробленими нашим шеф-кухарем. Кур'єри оперативно доставлять замовлення, менеджери call-центру дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання. У цій статті ми хотіли б розповісти про декілька важливих переваг нашої компанії.

Читати усю статтю

Нова упаковка для суші в «Pizza House»

«Pizza House» використовує тільки якісні продукти при приготуванні страв: японський рис Нішікі, свіжі овочі, червону рибу від норвезьких виробників. Для нас дуже важливо, щоб не тільки відвідувачі піцерій, а й замовники доставки суші могли оцінити смак страв японської кухні. Саме тому ми розробили нову упаковку, яка зможе зберегти всі якості наших страв.

Читати усю статтю

Рецепт піци ТАРТАРІНО

Піца Тартаріно - це відмінне поєднання свіжих овочів і соковитого м'яса вищого гатунку.

Читати усю статтю

Товстий фраєр

Піца Товстий Фраєр - перлина нашої колекції кулінарних шедеврів, яка бездоганно поєднує в собі найкращі інгредієнти найвищої якості.

Читати усю статтю

Вишукана піца

Безкоштовна доставка піци дозволяє красиво і дуже ситно сервірувати буденні та святкові столи. Піца може бути прекрасним доповненням до будь-якого меню. Нітрохи не гірше піца, як самостійне блюдо.

Читати усю статтю

Про свіжість піци

Всі продукти, які входять до складу піци, здатні зберігати свої смакові якості і свіжість не більше, ніж протягом 3-х днів з моменту виготовлення.

Читати усю статтю

Трохи статистики

У середньому за рік європейці вживають до 300 кг піци на 1 людину. Причому при зборі статистичних даних враховувалася лише піца, яку доставляють додому.

Читати усю статтю

Спринтерський кухар!

Найшвидший в світі піцайоло (людина, яка займається приготуванням піци) може приготувати три великі піци менше ніж за хвилину - за 49,1 секунди!

Читати усю статтю

Рекорд з доставки піци

Найбільшу відстань, на яку коли-небудь була доставлена ​​піца, становить 11042 км.

Читати усю статтю