Відгуки про піцерію Pizza House

Шановні відвідувачі, з цієї сторінки Ви можете написати нам свою думку щодо роботи компанії, відгуки, які відносяться до якості продукції або обслуговування. Кожне повідомлення буде розглянуто в індивідуальному порядку.
Специфіка нашої роботи така, що ми можемо чути один одного, але побачити Ви зможете тільки нашого кур'єра.
Позвонивши в компанію «Pizza House», Ви чуєте чарівний голос оператора, після чого кухар з любов'ю і старанням готує Ваше замовлення і потім Ви зустрічаєтеся з нашим кур'єром.
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите відгуки і коментарії  про нашу роботу. Кожен клієнт компанії «Pizza House» найцінніше і найважливіше що у нас є. Ми хочемо працювати краще для Вас і сподіваємося на Вашу допомогу у виявленні недоліків.
Шановні клієнти, для оперативного реагування на відгуки, прохання вказувати номер телефону, який був названий при оформленні замовлення. Дякуємо заздалегідь!
 
 

Відгуки

Администрация 09/06/2017 КОВАЛЬЧУК ЕЛЕНА, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! ОСТАВАЙТЕСЬ С PIZZA HOUSE!
Ковальчук Елена 09/06/2017 Перед тем как оформить заказ в этом ресторане , читала отзывы на разных сайтах... Так вот, все что плохое пишут про этого ресторана - это неправда, это конкуренты скорее всего! Здесь вкусно и приятные операторы, про точное время ожидания - предупреждают за ранее. Благодарю и Удачи Вам!
Администрация 09/06/2017 НОГАЙ НАТАЛИЯ, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! МЫ ЦЕНИМ НАШИХ КЛИЕНТОВ И РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС!
Ногай Наталия 09/06/2017 Недавно впервые оформила заказ в ресторан Пицца - Hause ! После чего мне очень захотелось оставить свой отзыв и поблагодарить за вкусную пиццу! Я заказала в разных местах, но здесь понравилось больше всего , как пицца, так и суши! Особо радуют скидки! Персонал ответственный, в общем рекомендую - не пожалеете!
Администрация 04/06/2017 АЛЕКСАНДР РУДЕНКО, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! РАДЫ, ЧТО ВАМ ВСЁ ПОНРАВИЛОСЬ! ХОРОШЕГО ВАМ ДНЯ!)
Александр Руденко 04/06/2017 Спасибо) пицца очень вкусная, доставка очень вовремя)
Администрация 03/06/2017 МИРОСЛАВ ЧЕРКАСОВ, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! ВАША БЛАГОДАРНОСТЬ ПЕРЕДАНА ПЕРСОНАЛУ. БУДЕМ РАДЫ ВАС ВИДЕТЬ СНОВА!)
Мирослав Черкасов 03/06/2017 Вчера отдыхала в вашем заведение (на осокорках) Всё вкусно . пицца просто высший пилотаж..Понравилось обслуживание. Приятное и вежливо,а особенно хотелось бы поблагодарить Администратора Михаила.
Администрация 01/06/2017 ЛАРИСА, ДЯКУЄМО ЗА ВІДГУК! ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЗАМОВЛЕНЬ ЗНОВУ!)
Лариса 01/06/2017 Дуже дякую. Все як завжди смачне.