Відгуки про піцерію Pizza House

Шановні відвідувачі, з цієї сторінки Ви можете написати нам свою думку щодо роботи компанії, відгуки, які відносяться до якості продукції або обслуговування. Кожне повідомлення буде розглянуто в індивідуальному порядку.
Специфіка нашої роботи така, що ми можемо чути один одного, але побачити Ви зможете тільки нашого кур'єра.
Позвонивши в компанію «Pizza House», Ви чуєте чарівний голос оператора, після чого кухар з любов'ю і старанням готує Ваше замовлення і потім Ви зустрічаєтеся з нашим кур'єром.
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите відгуки і коментарії  про нашу роботу. Кожен клієнт компанії «Pizza House» найцінніше і найважливіше що у нас є. Ми хочемо працювати краще для Вас і сподіваємося на Вашу допомогу у виявленні недоліків.
Шановні клієнти, для оперативного реагування на відгуки, прохання вказувати номер телефону, який був названий при оформленні замовлення. Дякуємо заздалегідь!
 
 

Відгуки

Администрация 07/08/2017 АННА&АНДРЕЙ, СПАСИБО ЗА ПОЗИТИВНУЮ ОЦЕНКУ НАШЕЙ РАБОТЫ! БУДЕМ РАДЫ ВАС СЛЫШАТЬ СНОВА!)
Анна&Андрей 07/08/2017 Если думаете где заказать пиццу , то это pizza house . Всегда здесь заказываем. Отличный сервис, быстрая доставка и прекрасные пиццы, Все о-о-очень вкусно!)
Администрация 02/08/2017 ЛІЛІЯ ЗІНЧЕНКО, ДЯКУЄМО ЗА ВІДГУК! НА ДАНИЙ МОМЕНТ АКТИВНО ЗАЙМАЄМОСЬ ЦИМ ПИТАННЯМ. ХОРОШОГО ВАМ ДНЯ!)
Лілія Зінченко 02/08/2017 Доброго дня! Щиро вдячна поварам та офіціантам Вашої піццерії на вул. Борщагівській, Київ. Дійсно приємна атмосфера та чудовий сервіс, дизайн нового меню вражає. Хотілося би покращити єдиний нюанс цього закладу: це запах. На жаль, вже не перший раз переконуюся в тому, що напевно витяжки на кухні недостатньо добре працюють, оскільки виходжу з Вашої піццерії певною мірою з ароматом Вашої кухні. Щиро сподіваюся, що найближчим часом зможу насолодитися ще й покращенням вентиляції цієї піццерії. Буду вдячна за розуміння!
Администрация 31/07/2017 НАТАЛИЯ, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ! ХОРОШЕГО ВАМ ДНЯ!)
Наталия 31/07/2017 Спасибо Вам огромное. Заказ приняли вежливые работники, все было доставлено вовремя. Пицца горячая и вкусная. Хорошая робота, молодцы ребята, так держать!
Администрация 30/07/2017 АЛЕКСАНДРА, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! ВАШ ОТЗЫВ БУДЕТ ПЕРЕДАН ШЕФ ПОВАРУ. ХОРОШЕГО ВАМ ДНЯ!
Александра 30/07/2017 Прекрасный сервис, очень вежливые операторы, курьеры всегда приезжают вовремя. Но очень бы хотелось, чтобы работа всех филиалов была на уровне - почти полгода заказываем в офис и пицца шикарно, при первом же заказе на дом - пицца горячая, но безвкусная - ни специй, ни соли с перцем(((((
Администрация 27/07/2017 ЛАРИСА РЕЗАНОВА, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! ОЧЕНЬ ПРИЯТНО, ЧТО ВЫ ОЦЕНИЛИ НАШУ РАБОТУ. ВСЕГДА ВАМ РАДЫ!
Лариса Резанова 27/07/2017 От всего сердца благодарю вашу компанию за сервис и эмоции!!! Пахучая горячая пицца! Отменный вкуснячий салат "Оливье"! Своевременная улыбающаяся :) доставка! Вежливый оператор! Приятный бонус за третью пиццу! Процветания вам и постоянных благодарных клиентов!