Відгуки про піцерію Pizza House

Шановні відвідувачі, з цієї сторінки Ви можете написати нам свою думку щодо роботи компанії, відгуки, які відносяться до якості продукції або обслуговування. Кожне повідомлення буде розглянуто в індивідуальному порядку.
Специфіка нашої роботи така, що ми можемо чути один одного, але побачити Ви зможете тільки нашого кур'єра.
Позвонивши в компанію «Pizza House», Ви чуєте чарівний голос оператора, після чого кухар з любов'ю і старанням готує Ваше замовлення і потім Ви зустрічаєтеся з нашим кур'єром.
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите відгуки і коментарії  про нашу роботу. Кожен клієнт компанії «Pizza House» найцінніше і найважливіше що у нас є.
Ми хочемо працювати краще для Вас і сподіваємося на Вашу допомогу у виявленні недоліків. Дякуємо заздалегідь!
 
 

Відгуки

Администрация 19/05/2017 ВЛАДИСЛАВ, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! МЫ ЦЕНИМ НАШИХ КЛИЕНТОВ И РАБОТАЕМ ДЛЯ ВАС!
Владислав 19/05/2017 Заказал 6 больших пицц и салат, привезли меньше чем за час, пицца даже была горячая. Спасибо за оперативную доставку и вкусную пиццу! Рекомендую.
Администрация 07/05/2017 АРТУР, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! РАДЫ, ЧТО ВАМ ПОНРАВИЛАСЬ НАША ДОСТАВКА! РЕКОМЕНДУЕМ ПОПРОБОВАТЬ ЕЩЕ НАШУ ПИЦЦУ!)
Артур 07/05/2017 5 + ) Порадовала оперативность доставки. Плюс лучшие роллы, которые заказывал в Киеве)
Администрация 29/04/2017 ПАВЕЛ, СПАСИБО ЗА ПОЗИТИВНУЮ ОЦЕНКУ НАШЕЙ РАБОТЫ! ЖДЕМ ВАШИХ ЗАКАЗОВ СНОВА!)
Павел 29/04/2017 Который раз заказываю суши у вас, всё на высшем уровне: время доставки, вкус, внешний вид еды, наполнение роллов, упаковка... - лучшая доставка в Киеве. Оставайтесь на этом уровне всегда, спасибо большое!
Администрация 28/04/2017 АННА КРАВЕЦЬ, ДЯКУЄМО ЗА ВІДГУК! МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ОРГАНІЗУВАТИ ДЛЯ ВАС СМАЧНИЙ ОБІД ЧИ ВЕЧЕРЮ!) ПРИЄМНОГО ВАМ ДНЯ!
Анна Кравець 28/04/2017 Дякуюємо Піца Хаус, за смачну піцу і швидку доставку. Замовлення привозять завжди гарячим.
Администрация 27/04/2017 ЮЛИЯ КРАВЧЕНКО, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! РАДЫ, ЧТО ВАМ ВСЁ ПОНРАВИЛОСЬ! СПАСИБО ВАМ, ЧТО ВЫ С НАМИ!
Юлия Кравченко 27/04/2017 Спасибо за оперативную доставку и очень вкусную пиццу. Заказываю не первый раз, пиццы и роллы вкусные , всем рекомендую!!!