Відгуки про піцерію Pizza House

Шановні відвідувачі, з цієї сторінки Ви можете написати нам свою думку щодо роботи компанії, відгуки, які відносяться до якості продукції або обслуговування. Кожне повідомлення буде розглянуто в індивідуальному порядку.
Специфіка нашої роботи така, що ми можемо чути один одного, але побачити Ви зможете тільки нашого кур'єра.
Подзвонивши в компанію «Pizza House», Ви чуєте чарівний голос оператора, після чого кухар з любов'ю і старанням готує Ваше замовлення і потім Ви зустрічаєтеся з нашим кур'єром.
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите відгуки і коментарі  про нашу роботу. Кожен клієнт компанії «Pizza House» - найцінніше і найважливіше що у нас є. Ми хочемо працювати краще для Вас і сподіваємося на Вашу допомогу у виявленні недоліків.
Шановні клієнти, для оперативного реагування на відгуки, прохання вказувати номер телефону, який був названий при оформленні замовлення. Дякуємо заздалегідь!
 
 

Відгуки

Юлия 16/03/2018 Обновлённое приложение просто чудесно! Появилось столько новых вкусняшек, новое меню, теперь это моя любимая доставка еды! Спасибо!
Администрация 12/03/2018 DENIS KOVALENKO, СПАСИБО ОГРОМНОЕ ЗА ОТЗЫВ, МЫ ОЧЕНЬ РАДЫ, ЧТО ВЫ С НАМИ. БУДЕМ СТАРАТЬСЯ И ДАЛЬШЕ УДИВЛЯТЬ ВАС.
Denis Kovalenko 12/03/2018 Вкусно, вовремя, пицца "Маргарита острая" имеет привлекательную изюминку в виде распыленной крови дракона. Адское жерло извергалось во рту. Я бы назвал её Дыхание дракона". P. S. Реально вкусно. Острая на любителя.
Администрация 03/03/2018 ДЕНИС ГОНЧАРОВ, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! РАДЫ, ЧТО ВЫ С НАМИ! ХОРОШЕГО ВАМ ДНЯ!)
Денис Гончаров 03/03/2018 Вкусно и нажористо, на начинке не экономят. Доставка вовремя. Уже после доставки, понял, что и в пиццерии на Бажана бывали. Рекомендую!
Администрация 19/02/2018 СТОЯНОВА МАРИЯ ИГОРЕВНА, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ!
Стоянова Мария Игоревна 19/02/2018 Очень довольна! Раньше заказывала пицу в других пицериях, остановилась на Пицца Хаус, очень вкусные пицца, хорошее качество, тонкие бортики, свежая и вкусная начинка. Теперь рекомендую всем. Быстрая доставка. Спасибо вам всем за удовольствие от вкусной пиццы!
Администрация 18/02/2018 ПАНЬКІВ КАТЕРИНА, ДЯКУЮ ЗА ВІДГУК! МИ ЦІНУЄМО НАШИХ КЛІЄНТІВ І ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!
Паньків Катерина 18/02/2018 Замовляли піцу та салат. Їжа неймовірно смачна,піца тоненька та багато начинки,салат свіженький. Дякуємо за швидку доставку.
Администрация 18/02/2018 КАТЕРИНА, ДЯКУЄМО ЗА ВІДГУК! БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС СЕРЕД НАШИХ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ!