Відгуки про піцерію Pizza House

Шановні відвідувачі, з цієї сторінки Ви можете написати нам свою думку щодо роботи компанії, відгуки, які відносяться до якості продукції або обслуговування. Кожне повідомлення буде розглянуто в індивідуальному порядку.
Специфіка нашої роботи така, що ми можемо чути один одного, але побачити Ви зможете тільки нашого кур'єра.
Подзвонивши в компанію «Pizza House», Ви чуєте чарівний голос оператора, після чого кухар з любов'ю і старанням готує Ваше замовлення і потім Ви зустрічаєтеся з нашим кур'єром.
Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите відгуки і коментарі  про нашу роботу. Кожен клієнт компанії «Pizza House» - найцінніше і найважливіше що у нас є. Ми хочемо працювати краще для Вас і сподіваємося на Вашу допомогу у виявленні недоліків.
Шановні клієнти, для оперативного реагування на відгуки, прохання вказувати номер телефону, який був названий при оформленні замовлення. Дякуємо заздалегідь!
 
 

Відгуки

Администрация 19/02/2018 СТОЯНОВА МАРИЯ ИГОРЕВНА, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ!
Стоянова Мария Игоревна 19/02/2018 Очень довольна! Раньше заказывала пицу в других пицериях, остановилась на Пицца Хаус, очень вкусные пицца, хорошее качество, тонкие бортики, свежая и вкусная начинка. Теперь рекомендую всем. Быстрая доставка. Спасибо вам всем за удовольствие от вкусной пиццы!
Администрация 18/02/2018 ПАНЬКІВ КАТЕРИНА, ДЯКУЮ ЗА ВІДГУК! МИ ЦІНУЄМО НАШИХ КЛІЄНТІВ І ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС!
Паньків Катерина 18/02/2018 Замовляли піцу та салат. Їжа неймовірно смачна,піца тоненька та багато начинки,салат свіженький. Дякуємо за швидку доставку.
Администрация 18/02/2018 КАТЕРИНА, ДЯКУЄМО ЗА ВІДГУК! БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС СЕРЕД НАШИХ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ!
Катерина 18/02/2018 Замовляла піцу Класичну та Пори року, овочевий салат. Доставка швидка, їжа дуже смачна) Дякую, залишилися дуже задоволені) Обов*язково ще будемо замовляти у вас.
Администрация 18/02/2018 АНДРЕЙ ЗАЙЧЕНКО, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! РАДЫ, ЧТО ВАМ ВСЁ ПОНРАВИЛОСЬ!
Андрей Зайченко 18/02/2018 Доставка вовремя, пицца вкусная и свежая буд то только что приготовили, все отлично! Спасибо!
Администрация 04/02/2018 АНТОН ПОТИХА, СПАСИБО ЗА ОТЗЫВ! ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ! ХОРОШЕГО ВАМ ДНЯ!)
Антон Потиха 04/02/2018 Заказывали суши, пиццу и десерт. Очень порадовал сервис: во-перых скорость доставки, во-вторых продуманная упаковка суши и десертов, в-третьих по-настоящему очень вкусная еда и достаточное количестсво соевого соуса, имбиря, васаби. Мы остались очень довольны, даже больше. Спасибо вам!