Про компанію

Про компанію Pizza House

ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ СЛУЖБУ ДОСТАВКИ PIZZA HOUSE? 
 
 • Тому що - компанія Pizza House більше всіх цінує і любить своїх Клієнтів! 
 • Тому що - ми популярні. Справжні цінителі піци, суші вибирають службу доставки Pizza House.
 • Тому що - ми досвідчені. Нам 8 років! Ми перевірені часом - нам можна довіряти. 
 • Тому що - ми швидкі. Ми розуміємо, що Ви вже зголодніли і дуже поспішаємо до Вас! 
 • Тому що - ми смачні. Замовивши у нас - ви повернетесь знову і знову. 
 • Тому що - ми ситні. У нас дуже багато начинки в піцах і ролах. 
 • Тому що - ми якісні. Ми використовуємо справжній сир Моцарелла, японський рис Нішикі, борошно тільки вищого гатунку, знаменитий норвезький лосось, дуже смачний бекон і салямі, виключно свіжі овочі. І ніякої сої! 
 • Тому що - ми зручні. У наших кур'єрів завжди готова здача, а у нас є можливість розрахунку через кредитні картки і систему електронних грошей. 
 • Тому що - ми відповідальні. Наші виробництва чисті, технологічні, професійні. Наші кухарі і сушісти вкладають всю свою майстерність і любов у кожну одиницю продукції. 
 • Тому що - ми надійні. Наша робота перевірена часом, ми навчилися визнавати свої помилки, працювати і розвиватися далі. Ми цінуємо кожного клієнта і боремося за нього завжди. Нам можна довірити організацію столу на свій день народження, на особливий день, на свято! Ми не підведемо: буде смачно, швидко і красиво! 
 • Тому що - ми дуже вдячні нашим дорогим і улюбленим Клієнтам! 
_________________________________________________________________
 
 МИ ВДЯЧНІ НАШИМ КЛІЄНТАМ! 
 
Найголовніше і важливе й цінне в нашій роботі - це наші Клієнти. 
Для нас дуже важливо дізнатися думку про якість продукції, швидкість і сервіс. Про це ми можемо знати тільки від наших Клієнтів! 
Наші Клієнти вчать нас як стати краще, вони допомагають нам розвиватися і вдосконалюватися. 
Ці люди платять свої гроші і вони очікують, щоб їжа була смачною, а доставка швидкою. Дуже намагаємося, бо це наші Клієнти! 
Кожен наш Клієнт для нас це VIP персона, і тому кожен замовлення для нашого Клієнта є терміновим, при найкращій якості продукції та сервіса! 
___________________________________________________________________ 
 
НАША КОМПАНІЯ
 
Компанія «PIZZA HOUSE» працює на ринку доставки піци в Києві та Харкові з 2008 року. Це тільки початок, але для нас дуже важливо, щоб Ви залишилися задоволеними від смаку нашої продукції і щоб доставка піци здійснювалася протягом 60 хвилин незалежно від того, в якій точці міста Ви перебуваєте. 
Ми будемо намагатися зробити так, щоб у нашому меню були страви на будь-який смак. Більше 30 видів піци з багатою начинкою, а також унікальна можливість створити піцу за власним рецептом. Крім того, ми пропонуємо апетитні салати, гарячі закуски, десерти та напої. Кожна страва готується тільки після надходження замовлення, тому ми гарантуємо, що піца і закуски будуть доставлені Вам гарячими, а салати - свіжими і смачними. 
При цьому вартість страв у «PIZZA HOUSE» доступна кожному. Ми також пропонуємо знижки та спеціальні пропозиції при великих замовленнях. Доставка піци - безкоштовно. Порадуйте себе, своїх близьких і друзів смачної гарячої піцою, приготовленої кращими кухарями вручну і спеціально для Вас! 
Замовлення піци Ви можете зробити будь-яким зручним для Вас способом: через Інтернет або зв'язавшись з нашим оператором по телефону. Доставка піци по Києву і Харкову здійснюється протягом години! Ми впевнені, що, зробивши замовлення піци в «PIZZA HOUSE» одного разу, Ви станете нашим постійним Клієнтом.