Про піцу

Чому піца називається Пепероні?

Піца давно стала популярною стравою в багатьох країнах, до того ж настільки, що навіть у ситого при згадці про неї знову з'являється апетит. Сьогодні існує величезна різноманітність видів цієї страви. При виборі розбігаються очі і складно знайти найкращий варіант. Якщо ви не ще не стали експертом і не встигли скуштувати всі види начинок, спочатку варто спробувати класику. Пепероні давно стала класичним видом, і разом з тим  здатна задовольнити тягу до гострих відчуттів ліпше, ніж інші варіанти.

Читати усю статтю

Чому піца називається Маргарита?

Піца - це національне надбання італійців. Сьогодні на своїй батьківщині дана страва готується так трепітно, старанно, що за смаком випереджає всі свої аналоги в інших країнах. Щоб відвідати справжню італійську кухню, варто хоч раз обов'язково поїхати до Італії. Що стосується приготування, необхідно вміти готувати дане блюдо з дбайливим ставленням і збереженням всіх нюансів рецепту. Таких принципів в роботі дотримуються піцейоли в нашому закладі Піцахаус. У нас ви зможете замовити різноманітні варіанти справжньої італійської піци, в тому числі і класичну Маргариту.

Читати усю статтю

Відмінності італійської піци від американської

Національна італійська страва піца з'явилася на території Америки в 19 столітті і відразу ж стала популярною серед місцевих. Так як і в Італії, дана страва стала доступною для незаможних верств населення, і багато власників мереж швидкого харчування взяли на озброєння прості і ситні рецепти. За цей час американський варіант піци, на відміну від італійської, зазнав значних змін.

Читати усю статтю

З чим італійці їдять піцу?

Італійці досить консервативні в продуктах харчування, тому надають перевагу піці в класичному вигляді без зайвих добавок. Разом з тим італійці вважають піцу не такою корисною стравою, як пасту, навіть якщо для її приготування використовуються тільки натуральні продукти.

Читати усю статтю

Читати усю статтю

Нова упаковка для суші в «Pizza House»

«Pizza House» використовує тільки якісні продукти при приготуванні страв: японський рис Нішікі, свіжі овочі, червону рибу від норвезьких виробників. Для нас дуже важливо, щоб не тільки відвідувачі піцерій, а й замовники доставки суші могли оцінити смак страв японської кухні. Саме тому ми розробили нову упаковку, яка зможе зберегти всі якості наших страв.

Читати усю статтю

Київ vs Харків: битва смаків

Pizza House радує своїх клієнтів смачною піцою у двох столицях України: у поточній - Києві, і у колишній , першій столиці - Харкові. А як відрізняються кулінарні вподобання мешканців цих міст?
Ми вирішили провести невелике дослідження і порівняти, які страви замовляють в офіс або додому частіше за інших. Результати  дослідження- в цій статті.
 

Читати усю статтю

Рецепт піци ТАРТАРІНО

Піца Тартаріно - це відмінне поєднання свіжих овочів і соковитого м'яса вищого гатунку.

Читати усю статтю

Рецепт піци Дари океану

Піца Дари Океану - царський подарунок для кожного любителя морепродуктів в їх кращому кулінарному виконанні.

Читати усю статтю

Піца Товстий Фраєр - перлина нашої колекції кулінарних шедеврів, яка бездоганно поєднує в собі найкращі інгредієнти найвищої якості.

Читати усю статтю

Вишукана піца

Безкоштовна доставка піци дозволяє красиво і дуже ситно сервірувати буденні та святкові столи. Піца може бути прекрасним доповненням до будь-якого меню. Нітрохи не гірше піца, як самостійне блюдо.

Читати усю статтю

Про свіжість піци

Всі продукти, які входять до складу піци, здатні зберігати свої смакові якості і свіжість не більше, ніж протягом 3-х днів з моменту виготовлення.

Читати усю статтю

Трохи статистики

У середньому за рік європейці вживають до 300 кг піци на 1 людину. Причому при зборі статистичних даних враховувалася лише піца, яку доставляють додому.

Читати усю статтю

Спринтерський кухар!

Найшвидший в світі піцайоло (людина, яка займається приготуванням піци) може приготувати три великі піци менше ніж за хвилину - за 49,1 секунди!

Читати усю статтю

Рекорд з доставки піци

Найбільшу відстань, на яку коли-небудь була доставлена ​​піца, становить 11042 км.

Читати усю статтю